מילוי שפתיים

חומצה היאלורונית בשפתיים

חומר הזרקה

חומצה היאלורונית

משך טיפול

20 דקות

רמת כאב

ללא כאב

זמן החלמה

3-14 יום

קבלת תוצאה

תוצאה מיידית

זמן השפעה

8 חודשים

חומצה היאלורונית בשפתיים

עיבוי שפתיים באמצעות הזרקת חומצה היאלורונית הוא טיפול המאפשר לכן להגדיל את נפח השפתיים ולהשיג שפתיים מושלמות. באמצעות חומצה היאלורונית בשפתיים ניתן להעניק פתרון לשפתיים דקות ולעצב את השפתיים למראה אסתטי ואופנתי יותר. הטיפול נחשב לבטוח וללא תופעות לוואי, ונשים בכל הגילים נהנות ממנו.

השפתיים הן חלק בלתי נפרד מהבעות הפנים, והן כלי חשוב להבעת רגשות ותקשורת בין אישית. השפתיים הן אחד מהאזורים הארגוניים של הגוף והן לוקחות תפקיד חשוב במערכת היחסים האינטימית. זה מובן וטבעי שתרצי ששפתייך יראו במיטבן.

החומצה ההיאלורונית היא חומר טבעי הקיים בגוף. תפקידה של החומצה היא לשמר את נפח העור ולשמור על לחות העור, זאת לצד תהליכים פיזיולוגיים אחרים המתרחשים בגוף.

במהלך שנות התשעים של המאה הקודמת החומצה נכנסה לשימושים רפואיים שונים, שימושים הכוללים טיפול בבעיות מפרקים, ניתוחי עיניים וטיפול בפצעים. ובהמשך החומצה החלה לשמש גם לצורך העלמת קמטים וטיפולים בתחום הרפואה האסתטית. כיום נעשה בה שימוש לצורך עיצוב האף, הגבהת עצמות הלחיים ועיבוי באמצעות חומצה היאלורונית בשפתיים.

החומצה ההיאלורונית היא חומר הסופג מים, פי 1000 ממשקלה. בזכות תכונה מיוחדת זו אנו יכולים להשתמש בהזרקת חומצה היאלורונית לצורך מילוי נפחים, סיתות ועיצוב מראה הפנים. בעבר החומצה זוקקה מכרבולות תרנגולות, בהן ישנו ריכוז גבוה של החומצה. כיום היא מיוצרת באמצעות פרמנטציה בקטריאלית ולכן היא גם נקייה ובטוחה יותר.

כולנו חולמות על שפתיים מושלמות, אך במידה רבה מדובר בהעדפה אישית. ישנם מאפיינים מסוימים היוצרים את תחושת האסתטיות, ועליהם יש להקפיד. אך לכל מטופלת ישנן העדפות שונות. חלקכן מחפשות אחר מראה עסיסי ומובלט, אחרות יעדיפו הדגשה סולידית של השפתיים. בזכות שימוש ב חומצה היאלורונית בשפתיים ניתן להעניק לכל אחת את התוצאה הרצויה עבורה.

 

באופן כללי סימטריות היא המאפיין המרכזי של שפתיים מושלמות. חוקרים אשר בחנו את מבנה הפנים גילו כי השלמות טמונה ביחס שווה בין גובה השפה העליונה והתחתונה; יחס מרחק בין שפתיים לאף ובין השפתיים לקצה הסנטר – שליש ושני שליש בהתאמה; מלאות מוגברת באזור קו האמצע של השפתיים; רוחב שפתיים התואם למרחק בין האישונים והקשתה בגבול העליון המרכזי של השפה העליונה.

 

פרופורציות אלו הן אינן תורה מסיני. במקרים רבים נשים רוצות ליצור מראה מודגש ואקזוטי, דווקא באמצעות חריגה מפרופורציות אלו.

 

בעבר טיפולים באמצעות חומצה היאלורונית בשפתיים המביאים ליצירת מראה של ”שפתי ברווז“, היו דבר מקובל. כלומר שפתיים הבולטות החוצה יתר על המידה. אך כיום ישנו ביקוש ל ”שיטת הפפיון“, שיטה המעבה את השפתיים, אך נמנעת מהבלטת יתר החוצה של השפתיים.

טיפול מילוי שפתיים הוא טיפול המתבצע באמצעות הזרקה של חומר מילוי, במקרה שלנו חומצה היאלורונית, אותה מזריקים בנקודות נבחרות לצורך עיצוב מראה השפתיים. חומצה היאלורונית בשפתיים נועדה  להגדיל את הנפח הכולל של השפתיים שלך, בדרך כלל בהתאם למטרות הדימוי וההופעה האידאלית שלך.

הטיפול ניתן בהתאמה אישית, מה שאומר שאת יכולה לטפל בשפה אחת או בשתי השפתיים, לבנות נפח לאורך זמן או לתקן חוסר אחידות על ידי הזרקת חומר מילוי לחלק אחד של השפתיים.

בזכות טיפול מותאם אישי אנו נותנים מענה למבנה השפתיים הקיים ולשאיפות של המטופלת.

השפתיים הן חלק בלתי נפרד ממראה הפנים שלנו. כאשר חושבים על זה הפנים הן כרטיס הביקור שלנו, מה שיוצר את הרושם הראשוני. ולכן כל פגם במראה השפתיים יכול לגרום לפגיעה בדימוי העצמי וחוסר ביטחון בכל שלב בחיים. מראה שפתיים עבה מזוהה עם חושניות ונשיות.

שפתיים דקיקות יכולות להשפיע על הביטחון שלך בכל פעם כשאת מסתכלת במראה, ובכל פעם שאת יוצאת אל הרחוב, העבודה ומפגשים חברתיים.  עיצוב שפתיים יכול לעזור להתמודד עם זה. טיפול מילוי שפתיים בטוח ויעיל נותן תוצאה כמעט מיידית שתגרום לך להרגיש יותר כמוך! בזכות חומצה היאלורונית בשפתיים תוכלי להסתובב תוך כדי הקרנת תחושת ביטחון ומראה נשי וחושני כפי שתמיד חלמת עליו.

במרדף אחר המראה הצעיר והאסתטי, אנו לעתים מתפתות לטיפולים כירורגיים בלתי הפיכים ועתירי סיכונים. עיבוי שפתיים בחומצה היאלורונית מאפשר לך ליהנות מאלטרנטיבה טובה יותר ובטוחה יותר.

עיבוי שפתיים באמצעות הזרקות חומצה היאלורונית מתאים לכל מי שאינה שבעת רצון ממראה השפתיים שלה, וזה נכון לגבי כל גיל. נשים רבות, כבר בגיל צעיר אינן מרגישות בנוח עם מראה השפתיים שלהן והן חולמות על מראה עסיסי וחושני יותר. חומצה היאלורונית בשפתיים בהחלט יכולה לסייע להשיג את המראה שעליו את תמיד חולמת.

בנוסף, ככל שאנו מתבגרות, חלה ירידה בנפח הרקמות השומניות בעור הפנים, דבר הבא לידי ביטוי גם בירידה בנפח השפתיים. בדרך כלל זה בסביבות גיל 40. כל אישה עשויה לחוות זאת בעצמה אחרת. באמצעות עיבוי בחומצה היאלורונית ניתן לתקן את פגעי הזמן ולהחזיר לך את מראה השפתיים הצעיר והמלא.

לחומצה היאלורונית בשפתיים ישנם מספר יתרונות:

  • חומר טבעי המוכר לגוף ובטוח לשימוש.
  • אלטרנטיבה זולה ובטוחה יותר להליכים כירורגים מורכבים.
  • פתרון הפיך שעובר לאחר כמה חודשים והאפשרות להמס את החומצה במידה של חוסר שביעות רצון מהתוצאות.
  • הליך מהיר המאפשר חזרה מיידית לשגרה.

בטרם הטיפול מתבצעת פגישת אבחון עם הרופא המטפל. מטרת הפגישה היא להתרשם ממבנה ומראה השפתיים ולקבוע מהן התוצאות שאליהן את מעוניינת  להגיע. כמו כן הרופא יבדוק לגבי רגישויות, טיפולים שנעשו בעבר ונטייה להרפס בשפתיים.

הזרקת חומצה היאלורונית בשפתיים היא טיפול הנמשך לכל היותר חצי שעה. בגלל ריבוי העצבים התחושתיים באזור השפתיים, הפעולה דורשת אלחוש על יד משחה או בזריקות.

במהלך הטיפול, חומר המילוי מוזרק לקו תוחם השפה, לשפתיים עצמן, זוויות הפה, קמטוטי השפה – הכל לפי המקרה. ההזרקה מתבצעת באמצעות מחט או קנולה.

לאחר הטיפול מומלץ לקרר/לצנן את המקום כדי להקטין את הנפיחות.

מהסיבה שהשפתיים כמעט תמיד בתנועה, תוצאות טיפול חומצה היאלורונית בשפתיים מחזיקות פחות זמן משאר טיפולי הפנים.

הטיפול בדרך כלל מחזיק 8 חודשים בטיפול הראשון ומחזיק יותר בטיפולים חוזרים. כפי שאתן רואות מדובר בתקופה ארוכה המאפשרת ליהנות ממראה שפתיים יפות ומלאות למשך זמן רב. פרק זמן זה הוא אידאלי, הוא מאפשר לכן ליהנות מתוצאות לטווח ארוך, אך בו זמנית טיפול שהוא אינו בלתי הפיך.

חומצה היאלורונית בשפתיים נחשבת לטיפול בטוח עם מיעוט של תופעות לוואי, אך בכל זאת ישנן תופעות לוואי שיש להיות מודעים אליהן.

בין תופעות הלוואי האפשריות יתכנו שטפי דם קלים, תחושת כאב ואי נוחות, אדמומיות באזור המוזרק, נפיחות וגושים. תופעות לווי אלו נחשבות לתופעות קלות והן חולפות מעצמן ללא צורך בטיפול מיוחד. חלקן ייעלמו תוך מספר שעות, חלקן תוך מספר ימים.

קירור האזור לאחר הטיפול יכול לסייע להפחית את תופעות הלוואי. ניתן לעשות זאת באמצעות רטיות קרות או שקיות קרח.

תוצאות הטיפול

להתייעצות עם דר בריק

השאירו פרטים עכשיו