40 שנה של רפואה אסתטית – היסטוריה ועקרונות

Plastic surgery touching the head of a beautiful female face with closed eyes

ההיסטוריה של רפואה אסתטית

רפואה אסתטית נולדה בצרפת לפני 40 שנה.
האגודה הצרפתית ל- רפואה אסתטית הייתה הראשונה מסוגה בעולם, ואחריה איטליה, בלגיה וספרד.

באופן כללי, האסתטיקה הרפואית כוללת את כל הטיפולים הרפואיים המתמקדים בשיפור המראה הקוסמטי של המטופלים. האסתטיקה הרפואית שוכנת בתוך נישה קטנה ויפה בין תעשיית היופי לניתוחים פלסטיים. רופאים, אחיות או רופאי שיניים מוסמכים יכולים לספק שפע של עיבודים מדהימים לשיפור המראה שלך.

התחום המרגש של ה- רפואה האסתטית הוא מגמה חדשה ברפואה המודרנית. מטופלים לא רק רוצים להיות במצב בריאותי טוב, הם גם רוצים ליהנות מהחיים במלואם, להיות בכושר ולמזער את השפעות ההזדקנות הרגילה. ואכן, חולים מבקשים כעת פרוצדורות מהירות ולא פולשניות עם השבתה מועטה וסיכון מועט מאוד. ככלל, המחט מחליפה יותר ויותר את האזמל.

השינויים האלה דורשים מיומנות גבוהה, הכשרה וידע באנטומיה ובפיזיולוגיה שלך. זה מה שמפריד בין טיפולים אסתטיים רפואיים לבין טיפולי יופי כמו השחלת גבות, שעווה או הארכת ריסים.
 
מצד שני, רפואה אסתטית אינה אגרסיביית כמו התערבויות כירורגיות (טיפולים רפואיים אסתטיים מכונים לעיתים טיפולים קוסמטיים שאינם כירורגיים), הכוללים הליכים כמו מתיחת פנים, הגדלת חזה או שאיבת שומן.


עקרונות רפואה אסתטית

העיקרון העיקרי של רפואה אסתטית הוא להסתכל על בן אנוש בכללותו. זה נובע מהידיעה שאדם בריא רק כשהוא במצב גופני ונפשי טוב, מותאם היטב לחברה ולסביבת המיקרו והמקרו שמסביב ואין לו קשיים לשמור על איזון לאורך שלבי חייו השונים.

כל זה מוביל לאיזון פסיכופיזי והמפתח להשגת ושמירה על איזון זה לאורך החיים הוא מניעה. אורח חיים מודרני מאוד מלחיץ והוא הגורם להזדקנות מהירה יותר של הנפש והגוף. מעקב מהיר ועולם משתנה ללא הרף דוחף אותנו להשקיע מאמץ רב יותר בהשגת איזון הנפש והגוף.

אז מתי עלי לשקול שירותי אסתטיקה?

שירותים אלה הם אידיאליים כדי לעזור לך להתמודד עם בעיות טיפוח עור קלות עד בינוניות. הטיפול יתחיל בניתוח יסודי של טיפוח העור שיעזור לך להבין את סוג העור שלך. סוג העור שיש לך ישפיע בצורה דרסטית על סוג מוצרי טיפוח העור אשר יטפל במצבך. "אנו יכולים גם להציע פנים מקצועיות בהתאמה אישית, הייחודית לסוג מצבך וסוג העור שלך. הטיפולים יכולים לכלול פילינג כימי, פילינג ומיצוי. במקרים מסוימים, הם עשויים להציע טיפולי לייזר בכדי לכווץ את הנקבוביות ולעורר את צמיחת הקולגן".

החברה המודרנית מדגישה את החשיבות בקיום קשר בריא עם הסביבה שעובדים וחיים בה. אדם מצליח הוא אדם חביב, אלגנטי ומגלה איזון פסיכופיזי. ללא קשר לגיל, כדי להצליח לתפקד בחברה, צריך לעמוד בסטנדרטים אלה.

 רופאים מייעצים למטופליהם כיצד לזהות ולקבל את המבנים הפיזיים הנתונים שלהם וללמד אותם התמדה עצמית באמצעות שמירה על תזונה נכונה, היגיינה גופנית, היגיינה פסיכולוגית, היגיינת התנהגות והיגיינה קוסמטית.

מטרת רפואה אסתטית היא ללמד אדם כיצד לשמור על בריאותו, לשמור על איזון ולחיות באושר ללא קשר לגיל. המטרה היא לעזור למטופלים לא לאבד את ההערכה העצמית שלהם גם אם יש להם חוסר שלמות אסתטית מסוימת, להציע עצות ולעודד אותם לאמץ הרגלים בריאים התואמים את העקרונות העיקריים של הרפואה האסתטית. מסיבות אלה ובזכות הגישה ההוליסטית הרב תחומית לשמירה על בריאות פסיכופיזית, ל- רפואה אסתטית יש תוצאות מדהימות להראות.

אנחנו מציעים לכם לפגישת יעוץ והכרה עוד לעומק על אופן הטיפול ב- רפואה אסתטית ואך היא יכולה לשבר את הגוף ולהשביע על נפש דינמית והרגשת אדם חיונית.
לפגישת יעוץ ולברורים עם המרפאה שלנו לחץ כאן

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
WhatsApp
Telegram