העלמה ומילוי קמטים – 6 סיבות עיקריות הגורמים לקמטים כולל

העלמה ומילוי קמטים

לא כולנו צריכים טיפול העלמה ומילוי קמטים כי אנחנו לא מזדקנים באותה צורה. אתה עלול למצוא את עצמך עם קווים עדינים וקמטים הרבה יותר מהר ממה שחשבת. החדשות הטובות הן שזריקות קוסמטיות יכולות לטפל בבעיות נפוצות אלה. המרכז של ד"ר בריק מציע מגוון רחב של מרגיעי קמטים ומילוי עור על מנת לייצר תוצאות מדהימות ללא ניתוחים פלסטיים או השבתה. אז אילו זריקות יכולות להיפטר מקמטים סביב העיניים או מקמטים עדינים במצח? קבע/י בגישה עכשיו וקבל/י מידע מלא על השרותים שלנו.

אז אילו זריקות יכולות להיפטר מקמטים סביב העיניים או מקמטים עדינים במצח? קבע/י בגישה עכשיו וקבל/י מידע מלא על השרותים שלנו.

על טיפול העלמה ומילוי קמטים


אומנות הטיפול והסרת הקמטים הפכה לנפוצה ברפואה האסתטית העולמית ובניתוחים פלסטיים, ואנו שמחים שיותר ויותר גברים ונשים ישראלים מגלים את היכולת המופלאה של טיפול בקמטים ושמירה על עור צעיר ורענן.

בימינו, הסתרת קמטים עמוקים, לצד יכולות כמו הוספת נפח טבעי ומרומז ללחיים ולסנטר, הרמה ועיצוב קו לסת נופל ותיקון הנזקים מעבודות אף כושלות ומרימות פנים – כולם הפכו לאפשרים וקלים יותר.

מרפאתינו מתמחה בשתי הדרכים הנפוצות ביעילות שלהם בתהליך העלמה ומילוי קמטים, בשיטה של הבוטוקס ושיטת המילוי בחומצת היאלרונית.

מה זה בוטוקס ואך אנחנו עובדים איתו ל- העלמה ומילוי קמטים.בוטוקס הוא תרופה המיוצרת מרעלן המיוצר על ידי החיידק קלוסטרידיום בוטולינום. רופאים משתמשים בו במינונים קטנים לטיפול בבעיות בריאות, כולל החלקה זמנית של קמטי הפנים ושיפור המראה שלך.

הזרקות בוטוקס לצורך העלמה ומילוי קמטים עובדות על ידי החלשת או שיתוק שרירים מסוימים או על ידי חסימת עצבים מסוימים. ההשפעות נמשכות כשלושה עד שתים עשרה חודשים, תלוי בטיפול.
לכל תרופה ישנה תופעות הלוואי מכיוון זה אחריות שלנו לסבר לכם קצת על תופעות לוואי בתהליך העלמה ומילוי קמטים על ידי הבוטוקס בדך לתוצאות ומראה שרצית..
 תופעות הלוואי- השכיחות ביותר הן כאב, נפיחות או חבורות באתר ההזרקה. יכול להיות שיהיה לך תסמינים דמויי שפעת, כאבי ראש וקלקול קיבה. הזרקות בפנים עלולות לגרום גם לעפעפיים נפולים זמניים. את לא צריך להשתמש בבוטוקס אם אתה בהריון או מניקה.


חומצה היאלורונית מה היא ואך אנחנו עובדים איתה לצורך העלמה ומילוי קמטים.חומצה היאלורונית היא חומר שקוף וצמיג המופיע באופן טבעי בעור. זהו מרכיב בסיסי של העור, והוא תורם לחות הרקמות. ככל שאנו מתבגרים, תכולת החומצה ההיאלורונית בעור פוחתת בהתמדה; כתוצאה מכך העור מתייבש, וקמטים קטנים מופיעים עליו. נכון לעכשיו, חומצה היאלורונית היא אחד ממרכיבי ענייני העלמה ומילוי קמטים.

-חומצה היאלורונית ממלאת קמטים ומשמשת ל- העלמה ומילוי קמטים, מגדילה את הנפח ומייבשת  לפיכך, זה תורם לשיקום מבנה הפנים.

– נעשה שימוש מוצלח בחומצה היאלורונית לניתוחי ארתרופתיה וניתוחי עיניים במשך יותר מ -20 שנה. היישום שלה יכול להיחשב בטוח לחלוטין מכיוון שתועדו השפעותיו לטווח הארוך.

– כתוצאה מכך, הקמטים הופכים חלקים, תווי הפנים הופכים רכים יותר והמראה מתחדש. -אחד היתרונות העיקריים של החומצה ההיאלורונית הוא שהיא חומר הדומה לרקמה ואינה מכילה רעלים, ולכן היא לא מגרה את הרקמה. לאורך זמן, חומצה היאלורונית מתכלה לחלוטין ונספגת בגוף. ניתן לחזור על הטיפול ולתקן מספר פעמים במידת הצורך

לצורכי הליך העלמה ומילוי קמטים במרפאתינו דואגים להשתמש בחומצה היאלורונית הכי טובה שיש.


גורם לקמטים

  • דברים המקדמים קמטים כוללים:
  • לעשן
  •  סוג העור (אנשים עם עור בהיר ועיניים כחולות רגישים יותר לנזקי שמש).
  • תורשה (יש משפחות שמתקמטות יותר).
  • חשיפה לשמש.
  • הְזדַקְנוּת. הבעות פנים חוזרות ונשנות.

טיפ:

למרות שאינך יכול לשלוט בכל הגורמים הללו, אתה יכול לעשות משהו בקשר לשניים מהם: למזער את החשיפה לשמש ואל לעשן

לקבלת ייעוץ חינמי עבור העלמה ומילוי קמטים לחץ/י כאן

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
WhatsApp
Telegram