7 טיפים שצרכים לדעת על הסרת שיער בלייזר

הסרת שיער בלייזר

מרפאת ד"ר בריק רכשו את הציוד הכי איכותי ויעיל בתחום הסרת שיער בלייזר למתן עבודה מצויינת ללקוח ללא כל סכנה מסוימת שיכולה להתרחש מכל ציוד אחד או אחר לאורך הזמן בשימושו.
ד"ר בריק מתמחה ב- הסרת שיער בלייזר כבר משנים ארוכות של ידע והתמחות, לקוחות מעידים על מתן מענה ותוצאות לציפיות שלהם. לא יתאפשר גם לא לדבר על השירות  ומתן ההבנה ללקוח מתי שזה נוגע בכל טיפול כלשהו.. על אופנו של הטיפול ועל התוצאות הרצויות בשבילו.

מרפאת ד"ר בריק שקלו ונתחו ותחקרו מה החומר שהלקוח המתעניין בתהליך הסרת שיער בלייזר צריך לדעת.

הסרת שיער בלייזר ,העובודות ,על התחום בקצרה ובכללי.

מאיפה זה בא? אך זה עובד.. היסטוריה וקצת טיפים תמצאו אותם כאן.

היסטוריה:


הסרת שיער בלייזר התגלתה לראשונה ובטעות בשנת 1963, אך באמת התרחשה בראשית שנות השמונים. התיאוריה המקורית של פוטותרמוליזה סלקטיבית כפי שפותחה על ידי אנדרסון ופריש, לעומת זאת, לא סיפקה בהכרח הסרת שיער לצמיתות. רק בשנת 1998 דיורקס ושותפיו דיווחו סוף סוף על מציאת פתרון ארוך טווח להסרת שיער בלייזר.

מאז, הליך הסרת שיער בלייזר עשה דרך ארוכה וזכה לפופולריות עצומה.. פותחו שיטות מרובות, כולל אור הדופק, דיודת לייזר.,לייזר, לייזר אלכסנדריט, לייזר רובי


7 טיפים אתם צרכים לדעת על התהליך של הסרת שיער בלייזר:

1.התהליך נשמע מכאיב, אבל לא רע מדי.

הסרת שיער בלייזר עובדת על ידי שליחת אור הלייזר דרך הפיגמנט בשיער. "(האור) הופך לחום, מה שפוגע בזקיק השיער ובנורת השיער." מצאתי שזה כאב מהיר וחד שמצאתי כואב יותר על עור דק יותר ליד האף, הסנטר והמקדשים. למרבה המזל, הלייזרים ששימשו אותי היו בעלי מנגנון קירור (בעצם פיצוץ אוויר קר כל הזמן בדיוק לאן שהלייזר כיוון) שבאמת עזר. עידות של לקוח שכתב לנו אחרי הטיפול שלו בלייזר אצלנו לפעם הראשונה שאחרי שעשה טיפולים אחרים אצל מרפאות אחרות.


2.הסבלנות משתלמת

כמטופל אתה צריך לדעת, לוקח שבועיים או שלושה לאחר הטיפול הראשון שלך לראות הבדל, ו -8-12 טיפולים כדי להשיג את התוצאה המלאה. אתה גם צריך להיות ממש קבוע עם הפגישות שלך מכיוון

שזקיקי השיער שלך נמצאים בשלבים שונים של צמיחתם, אז אתה רוצה לוודא שלכל אחד מהם יש סיכוי להסתבך.


"הסרת שיער בלייזר מגיעה לשורש הבעיה, תרתי משמע"

3.היכונו לחשוב ברצינות על השמש.

רופא העור שלך ייעץ מה הכי מתאים לך, אך ייתכן שיהיה עליך להימנע משיזוף וחשיפה לשמש ככל האפשר לפני ואחרי הטיפול. כמו כן אם יש לך שיזוף תצטרך לחכות עד שהוא דוהה לפני שתוכל להתחיל את הטיפול.

4.זה למעשה תהליך מהיר ממש!.

אתה יכול להיכנס לפגישות פנים מלאות והן אורכות 20 דקות בלבד, כולל צ'אט מהיר והסרת איפור בהתחלה.


5.ייתכן שתצטרך להחליף את משטר היופי שלך ואת המוצרים שלך.

בשביל תהליך הסרת שיער בלייזר איכותי יש להימנע מקרצוף, חומצה גליקולית וקרמים רטינול יומיים לפני ואחרי הטיפול. תתחילו גם להשתמש בערפילי פנים ולחות נוספות לשמור על אי יובש. מומלץ שבמשך תקופה של שבועיים לפני ואחרי הלייזר, הימנעו מקליפות כימיות.

6.אתה לא יכול לקלוט, לצבוע או לעבד את השיער.

מריטה, שעווה והלבנה מעכבים את תהליך הסרת שיער בלייזר. אם אתה רוצה להיות חסר שיער לאורך כל התהליך, עבור במקום זה את מסלול הגילוח. תצטרך טיפים אלה כדי לגרום לכל גילוח להימשך זמן רב יותר.

7. אתה לא יכול ללכת למכון כושר אחרי הטיפול.

אחרי הסרת שיער בלייזר החום מהלייזר נשאר בעור שלך במשך 24 שעות, כך שאין מכון כושר, סאונות, מקלחות חמות, את/ה מקבל את זה. אם את/ה עושה זאת, אתה מסתכן ביצירת סביבה חמה ומקסימה עבור חיידקים להתרבות ולתת לך נקודות. דוחה.
עדייף להשמר ואסור לתת לגוף להתחמם!

לקבלת ייעוץ חינמי עבור הסרת שיער בלייזר  לחץ/י כאןFacebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
WhatsApp
Telegram

כתיבת תגובה