7 יתרונות ל- מילוי שקעים באמצעות חומצה היאלורונית והיסטורית חומצה

מילוי שקעים באמצעות חומצה היאלורונית

כמובן במילוי שקעים באמצעות חומצה היאלורונית משתמשים בחומצה היאלורונית והיא מרכיב שנמצא בכל מקום בגוף (50% בעור). ישנם 15 גרם חומצה היאלורונית באדם בן 70 ק"ג, מתוכם 5 גרם מוחלפים מדי יום.
מאגר החומצה ההיאלורונית מתחדש באופן טבעי ומתמיד אך קצב ההתחדשות יורד עם הגיל ותוקפנות חיצונית. לפיכך יש צורך לפעול מוקדם מאוד ולקיים תחלופת חומצה היאלורונית אופטימלית, בדומה לעור צעיר, כדי לעכב את סימני ההזדקנות.
 ואכן, גירוי סינתזת החומצה ההיאלורונית באפידרמיס מקדם התקנה של 'כדור מים' אמיתי סביב קרטינוציטים, ומבטיח את התפשטות החומרים המזינים לאפידרמיס.
 יתרון נוסף טמון בהקמת רשת מים המגנה מפני דחיסות מתמשכות אליהן נחשף העור.
 לבסוף, גירוי של סינתזת האלסטין מאפשר לעור לשמור על גמישות.

צריך להבין שחומצה היאלורונית כבר מיוצרת באופן טבעי על ידי העור שלך. אתה עשוי לזהות את החומר ממוצרי קוסמטיקה הטוענים כי הם שמנמנים ומעוררי עור.

מילוי שקעים באמצעות חומצה היאלורונית הנתנת להזרקה היא סוג של מילוי עור זמני. חומצה היאלורונית נמצאת באופן טבעי דרך הגוף, עם הריכוזים הגבוהים ביותר במפרקים, בעיניים ובעור. בעור חומצה היאלורונית מושכת מים, מה שמאפשר לעור להתייבש יותר. ככל שאנו מתבגרים, השומן, השרירים, העצם והעור בפנים שלנו מתחילים להתדלדל. אובדן נפח זה מוביל למראה שקוע או נפול של הפנים, קווים דקים, קמטים, קפלים ושפתיים דקות.  מילוי שקעים באמצעות חומצה היאלורונית משמש להפחתת מראה קמטוטים וקמטוטים, קפלי פנים וליצירת מבנה, מסגרת ונפח לפנים ולשפתיים.
– ההשפעות של חומצה היאלורונית בהזרקה נראות מיד.

7 יתרונות מילוי שקעים באמצעות חומצה היאלורונית:

1.מחלחל עור
אנשים רבים משתמשים בחומצה היאלורונית כדי לחות את עורם. אנשים יכולים לקחת חומצה היאלורונית כתוסף, או שהם יכולים למרוח אותה באופן מקומי כקרם. חומצה היאלורונית יכולה להגביר את לחות העור מהימן ולשפר את איכות החיים לבעלי עור יבש.

2.מסייע בריפוי פצעים
חומצה היאלורונית מסייעת לעור לשמור על לחות ומסייעת לתהליך התחדשות הרקמות הכרוך בריפוי פצעים.

3. נוגד הזדקנות

מילוי שקעים באמצעות חומצה היאלורונית הינם גם יותר משמשים כנוגד הזדקנות המקור המהימן בסביבות 50% מהחומצה ההיאלורונית הכוללת בגוף קיים בעור. שינויים בכמות זו, אולי בגלל חשיפה ל-(אור אולטרה סגול) יכולים להוביל להיווצרות קמטים.. חומצה היאלורונית יכולה להקטין משמעותית את עומק הקמטים ולהגביר את מוצקות וגמישות העור.

4. מפחית דרמטיטיס
מילוי שקעים באמצעות חומצה היאלורונית יכולה לסייע בשיפור הסימפטומים של אקזמה קלה עד בינונית.

5. נלחם במחלות חניכיים
חומצה היאלורונית יכולה לסייע בריפוי פצעים. זה יכול להיות גם בעל השפעות חיוביות על אנשים עם מחלת חניכיים וכיבים בפה.

6. מרגיע יובש בעיניים.
העיניים מכילות ריכוזים גבוהים של חומצה היאלורונית.
לכן, טיפות עיניים המכילות חומצה היאלורונית יכולות לסייע בטיפול בתסמינים של יובש בעיניים.

7. מונע כאבי שלפוחית ​​השתן.
ישנן עדויות לכך, מילוי שקעים באמצעות חומצה היאלורונית לשלפוחית ​​השתן דרך צנתר עשויה לעזור להקל על חלק מהתסמינים של תסמונת שלפוחית ​​השתן הכואבת.

מילוי שקעים באמצעות חומצה היאלורונית אינם מתאימים לכל אחד.

מילוי שקעים באמצעות חומצה היאלורונית מיועדים לרוב, למעט אלו בהריון. אין הרבה נתונים סביב הריון ומילוי, אך רופאי עור נוטים להימנע מזריקת אנשים המצפים מחשש לבלתי ידוע. כמו כן, דלג על חומרי מילוי אלה אם יש לך זיהום פעיל בעור. ראשית, טפל בזיהום ולאחר מכן המשך לפגישה לאחר שניקית אותו רופא העור.

לפרטים והזמנת תור לפגישה ויעוץ לחצו כאן.Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
WhatsApp
Telegram